ITB Istanbul Travel

ITB İstanbul Travel - Ena Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Aralık 2004 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı`na 5006 sicil numarasıyla kayıtlı Türkiye Seyahat Acenteler Birliği üyesi A Grubu seyahat acentesidir. Bir IATA kuruluşu olan şirketimiz tecrübeli kadrosu ile THY dahil olmak üzere tüm IATA havayolu şirketleri ile en uygun fiyat ve promosyonlarla sektör içerisinde hizmet veren bir kuruluştur. ‘’Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim’’ ilkesini benimseyerek kurulan şirketimiz, tüm dünya da gerçekleşen ticari fuarlara yönelik hizmet sunmaktadır.

Ana faaliyet konusu fuar turizmi dışında, kurumsal firmalara yönelik uçak bileti, otel konaklaması, vize, transfer hizmetleri ve rent a car rezervasyon sistemleri kullanmaktadır. Öğrenciler için ayrı departman kurarak, indirimli öğrenci uçak biletleri ve Work and Travel alanında öğrencilere hizmet vermeye başlamıştır.

Kendi alanlarında uzman kadromuz ile her daim %100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla, misafirlerin beklentilerini eksiksiz karşılamak, her daim değişime ve yeniliğe açık olarak tüm misafirlerimize, iş seyahatleri ve tatil seyahatlerinde yardımcı olmaktayız.